15 / 02 / 2014

SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası 14 Şubat sevgililer gününe özel bir konserle Eskişehir halkıyla buluştu.

14 Şubat Cuma günü Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Kültür Sarayı’nda düzenlenen ve Cumartesi tekrarlanan konserin orkestra şefliğini Ender Sakpınar yaptı. 14 Şubat sevgililer günü özel konserinde yetenekli sanatçılar Birgül Su Ariç ve Ari Edirne seslendirdikleri birbirinden romantik eserlerle dinleyicilere eşsiz bir gece yaşattılar.

Sevgililer günü özel konseri yoğun bir ilgi ile karşılandı. Seslendirdikleri eserlerle Eskişehirlilerin beğenisini toplayan Ariç ve Edirne dinleyiciler tarafından dakikalarca alkışlandı.


SENFONİDE KEMAN GECESİ

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın bu haftaki konuğu başarılı keman sanatçısı Bahar Biricik oldu. Klasik müzik eserlerini başarıyla seslendiren Biricik, notaları ile Eskişehirli sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Devamı

SENFONİDE GENÇ SOLİST BÜYÜLEDİ

Geçtiğimiz haftalarda sezon açılışını yapan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası bu haftaki konser programında genç yetenek Batuhan Civelek’i sahnede ağırladı.

Devamı

SENFONİ ORKESTRASI KURTULUŞ İÇİN ÇALDI

Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Eskişehir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılını ‘Eskişehir’in Kurtuluşu Özel Konseri’ ile kutladı. CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer’in de katıldığı konserde salonu dolduran sanatseverler hep bir ağızdan marşlara eşlik etti.

Devamı
Copyright © 2014 Eskişehir Büyükşehir Belediyesi. Tüm Hakları Saklıdır.